Warunki zakupu

Witajcie w naszym świecie

Jesteśmy producentem artykułów dla niemowląt (i nie tylko).

W naszej ofercie znajdziecie produkty dla Waszych pociech (kokony, rożki, kołderki  i wiele innych), a także dla Was – rodziców (poduszki do karmienia)

Tymciowelove to nie tylko bogata oferta produktów. To również troska o każdy detal, staranność wykonania i najwyższa jakość materiałów.

Nasze produkty tworzymy w 100% ręcznie – mierzymy, wycinamy i szyjemy wszystko własnymi dłońmi.

Adres firmy:

Justyna Budz – Tymciowelove
47624 Kevelaer 
Kuhstr. 69
Rejestracja: 113 5023 3675- Tymciowelove

 

Ceny

Wszystkie ceny widoczne na stronie Tymciowelove.com zawierają podatek BTW (VAT). Zamawiając w sklepie otrzymasz fakturę VAT.
Cena pojedynczego produktu może różnić się w zależności od wybranych materiałów jak i wybranego czasu realizacji. Przez zatwierdzeniem traksakcji i opłatą otrzymasz pełną informację o całkowitych kosztach Twojego zamówienia.

Płatności

Zamówienie można opłacić przy pomocy iDeal , karta kredytowa, SOFORT lub standardowy przelew
Nr rachunku :
Tymciowelove
DE04 3225 0050 0700 1304 38

Płatności za pomogą iDeal obsługiwane są przez firmę Mollie.
Strona zabezpieczona jest certyfikatem SSL, a bramki płatności banków obsługiwane prze Mollie gwarantują szyfrowanie transakcji end to end.

Realizacja zamówienia

Większość produktów w naszym sklepie dostępnych jest na zamówienie klienta. Czas realizacji wynosi 14-21 dni kalendarzowych. Uzależniony jest od ilości zamówionych produktów oraz ilości zamówień w danym momencie. W wyjątkowych sytuacjach (np. indywidualny projekt) ten czas może się wydłużyć, zostaniesz o tym wcześniej poinformowany.

Istnieje opcja domówienia towaru do 48h z bezpłatną przesyłką. Taka możliwość tylko dla klientów, którzy złożyli już co najmniej jedno zamówienie nie dłużej niż 48h wstecz. Domówienie towaru może nieco wydłużyć czas realizacji całego zamówienia.

Dokładamy wszelkich starań, aby był on jak najkrótszy. Niektóre produkty są dostępne od ręki, wtedy wysyłamy je maksymalnie w ciągu 1-3 dni roboczych od momentu zaksięgowania środków na koncie. 

 

Promocje

Regulaminy promocji dostępne są na stronie Regulamin Promocji

Dostawa

Udostępniamy trzy opcje dostawy naszych produktów:

Dostawa na terenie Niemiec  e 6.50

-Dostawa na terenie Holandii   e 6.95

 -Dostawa do innych krajów UE e22.50

Nadajemy je kurierem Post.NL i DHL.de

Istnieje opcja domówienia towaru do 48h z bezpłatną przesyłką. Taka możliwość tylko dla klientów, którzy złożyli już co najmniej jedno zamówienie nie dłużej niż 48h wstecz. Domówienie towaru może nieco wydłużyć czas realizacji całego zamówienia.

W momencie wysyłki zamówienia ,otrzymasz wiadomość email z numerem nadania paczki. Umożliwi on śledzenie przesyłki na stronie internetowej Post.NL i DHL.de

Dodatkowo w dniu dostarczenia paczki otrzymasz email z informacja o dostawie przez kuriera

Brak informacji o nadaniu paczki oznacza, że nie została ona jeszcze nadana.

Odstąpienie od umowy

W przypadku gdy klient chce odstąpić od umowy (anulować zamówienie) wymagane jest wysłanie informacji do sklepu TymcioweLove korzystając z formy kontaktowej – dostępna na stronie kontakt. Każdorazowo konieczne jest podanie informacji:

  • numer zamówienia
  • produkt/y z jakich chcesz zrezygnować (zamienić)
  • przyczyna

Ponieważ produkty oferowane przez nas są produktami szytymi za zamówienie nie przewidujemy możliwości odstąpienia od umowy w momencie gdy dany produkt jest w trakcie realizacji.

W przypadku kilku produktów, jeśli rezygnujesz z jednego z nich i nie jest on jeszcze gotowy, możliwy jest zwrot 100% wartości produktu.

W przypadku zamówieni jednego produktu lub anulowania całości zamówienia zwracane jest 90% wartości zamówienia. Pozostałe 10% to koszty obsługi zamówienia.

Zwrot i reklamacje

Reklamacje wadliwych produktów możliwe są po kontakcie ze sklepem Tymciowelove.com. W przypadku uzasadnionych wad produktu klient może wybrać zwrot produktu i rekompensatę w wysokości 100%, podmianę produktu na nowy (i zwrot uszkodzonego), lub naprawę produktu. W każdym z tych przypadków koszt wysyłki ponosi sklep.

Shopping cart
Sign in

No account yet?

Start typing to see products you are looking for.