Warunki zakupu

Witajcie w naszym świecie

Jesteśmy producentem artykułów dla niemowląt (i nie tylko).

W naszej ofercie znajdziecie produkty dla Waszych pociech (kokony, rożki, kołderki  i wiele innych), a także dla Was – rodziców (poduszki do karmienia)

Tymciowelove to nie tylko bogata oferta produktów. To również troska o każdy detal, staranność wykonania i najwyższa jakość materiałów.

Nasze produkty tworzymy w 100% ręcznie – mierzymy, wycinamy i szyjemy wszystko własnymi dłońmi.

Adres firmy:

Justyna Budz – Tymciowelove
47624 Kevelaer 
Kuhstr. 69
Rejestracja: 113 5023 3675- Tymciowelove

 

Ceny

Wszystkie ceny widoczne na stronie Tymciowelove.com zawierają podatek BTW (VAT). Zamawiając w sklepie otrzymasz fakturę VAT.
Cena pojedynczego produktu może różnić się w zależności od wybranych materiałów jak i wybranego czasu realizacji. Przez zatwierdzeniem traksakcji i opłatą otrzymasz pełną informację o całkowitych kosztach Twojego zamówienia.

Płatności

Zamówienie można opłacić przy pomocy iDeal , karta kredytowa, SOFORT lub standardowy przelew
Nr rachunku :
Tymciowelove
DE35 3245 0000 0030 0631 27

Płatności za pomogą iDeal obsługiwane są przez firmę Mollie.
Strona zabezpieczona jest certyfikatem SSL, a bramki płatności banków obsługiwane prze Mollie gwarantują szyfrowanie transakcji end to end.

Realizacja zamówienia

Większość produktów w naszym sklepie dostępnych jest na zamówienie klienta. Czas realizacji wynosi 7-10 dni roboczych. Uzależniony jest od ilości zamówionych produktów oraz ilości zamówień w danym momencie. W wyjątkowych sytuacjach (np. indywidualny projekt) ten czas może się wydłużyć, zostaniesz o tym wcześniej poinformowany.

.

Dokładamy wszelkich starań, aby był on jak najkrótszy.

Dużo  produktów  dostępne są  od ręki, wtedy wysyłamy je w ciągu 1-3 dni roboczych od momentu zaksięgowania środków na koncie.

 

Promocje

Regulaminy promocji dostępne są na stronie Regulamin Promocji

Dostawa

Udostępniamy trzy opcje dostawy naszych produktów:

Dostawa na terenie Niemiec  e 6.50

-Dostawa na terenie Holandii   e 6.95

 -Dostawa do innych krajów UE e18.50

Nadajemy je kurierem Post.NL i DHL.de

W momencie wysyłki zamówienia ,otrzymasz wiadomość email z numerem nadania paczki. Umożliwi on śledzenie przesyłki na stronie internetowej Post.NL i DHL.de

Dodatkowo w dniu dostarczenia paczki otrzymasz email z informacja o dostawie przez kuriera

Brak informacji o nadaniu paczki oznacza, że nie została ona jeszcze nadana.

Odstąpienie od umowy

W przypadku gdy klient chce odstąpić od umowy (anulować zamówienie) wymagane jest wysłanie informacji do sklepu TymcioweLove korzystając z formy kontaktowej – dostępna na stronie kontakt. Każdorazowo konieczne jest podanie informacji:

  • numer zamówienia
  • produkt/y z jakich chcesz zrezygnować (zamienić)
  • przyczyna

Ponieważ produkty oferowane przez nas są produktami szytymi za zamówienie nie przewidujemy możliwości odstąpienia od umowy w momencie gdy dany produkt jest w trakcie realizacji.

W przypadku kilku produktów, jeśli rezygnujesz z jednego z nich i nie jest on jeszcze gotowy, możliwy jest zwrot 100% wartości produktu.

W przypadku zamówieni jednego produktu lub anulowania całości zamówienia zwracane jest 90% wartości zamówienia. Pozostałe 10% to koszty obsługi zamówienia.

Zwrot i reklamacje

Reklamacje wadliwych produktów możliwe są po kontakcie ze sklepem Tymciowelove.com. W przypadku uzasadnionych wad produktu klient może wybrać zwrot produktu i rekompensatę w wysokości 100%, podmianę produktu na nowy (i zwrot uszkodzonego), lub naprawę produktu. W każdym z tych przypadków koszt wysyłki ponosi sklep.7-10 

Shopping cart
Sign in

No account yet?

Start typing to see products you are looking for.