Rożki niemowlęce

Rożek do owijania noworodka jest przydatnym produktem, który tworzy bezpieczne i przytulne środowisko snu dla niemowlęcia. Owijanie dziecka, może pomóc w uspokojeniu i komfortowym śnie, podczas gdy zapewnia również wsparcie dla rozwoju ciała. Zastępują kołderki w pierwszych miesiącach życia dziecka i nie powodują przegrzania.
Bawełna najwyższej jakości
Rożki niemowlęce "Bawełniane"

Rożek do spania Bawełniany to ciepłe i piękne akcesorium pościelowe dla najmłodszych dzieci. Delikatnie otula ciało maluszka, przypominając mu warunki panujące w brzuchu mamy – wiązana kokardka pozwala na regulację obwodu. Zastępują kołderki w pierwszych miesiącach życia dziecka i nie powodują przegrzania.

Rożki niemowlęce "Premium"

Owijanie noworodka w rożek pomaga ograniczyć ruchy dziecka podczas snu, co z kolei pomaga w zapobieganiu mimowolnym odwróceniom na brzuszek. Rożek zapewnia pewność i stabilność, co zwiększa bezpieczeństwo snu noworodka.

Rożki niemowlęce Premium wykonane są z jednej strony z mięciutkiej bawełny a druga strona to aksamitny Velvet

Rożki niemowlęce "Muślinowe"

Muślinowy rożek niemowlęcy jest zaprojektowany w celu zapewnienia wygody, bezpieczeństwa i komfortu dla niemowląt podczas snu i odpoczynku. Jest wykonany z wysokiej jakości muśliny, która jest miękka dla skóry niemowląt i pozwala na swobodny przepływ powietrza.

Rożki te są popularne wśród rodziców ze względu na swoją delikatność, oddychalność i wszechstronność.

Shopping cart
Sign in

No account yet?

Start typing to see products you are looking for.