Blog

Kokony niemowlęce

Kokony niemowlęce są to specjalne produkty zaprojektowane do otulania i komfortowego usypiania noworodków i niemowląt. to przytulne i bezpieczne miejsce dla maluchów, które imitują uczucie ciepła i ograniczenia przestrzeni, podobne do tego, które odczuwają w łonie matki. Wykonane z miękkich, oddychających tkanin, które są delikatne dla skóry niemowląt.
Bawełna najwyższej jakości
Kokony Bawełniane

 

Kokony niemowlęce to funkcjonalne i wygodne rozwiązanie dla rodziców, które zapewnia przytulne miejsce snu dla noworodków i niemowląt. Ich miękkość, bezpieczeństwo i komfortowe otulenie sprawiają, że są popularne wśród opiekunów dzieci i mogą pomóc w stworzeniu spokojnego i przyjemnego środowiska do snu dla malucha

Kokony Premium "Velvet"

Kokony dają poczucie bezpieczeństwa i komfortu dziecku, co pomaga w uspokojeniu i lepszym śnie. Niemowlęta czują się otoczone i chronione, co może pomóc w zmniejszeniu lęków i poprawie jakości snu.

Premium Kokony to połączenie niezwykle mięciutkiej bawełny z aksamitnym, delikatnym Velvetem.

Kokony Muślinowe

Kokony niemowlęce muslinowe są wykonane z wysokiej jakości musliny, która jest naturalna, przewiewna i hipoalergiczna. Muślina jest zwykle wykonana z delikatnej bawełny, która jest miękka dla delikatnej skóry niemowląt i zapewnia dobrą cyrkulację powietrza, co pomaga utrzymać komfort termiczny.

Muslinowa tkanina jest również łatwa w pielęgnacji, co jest korzystne dla rodziców.

Shopping cart
Sign in

No account yet?

Start typing to see products you are looking for.